Stresnil

Назва: Стресніл (розчин для ін’єкцій –анестетик)

Склад:1 мл препарату містить діючу речовину (мг):азаперон 40,0. Допоміжні речовини: винна кислота, натрію метабісульфіт, натрію гідроксид, етиловий ефір 4-гідроксибензоат, пропілпарабен, вода для ін’єкцій.

Застосування. Стресніл™ — седативний нейролептик з а-адреноблокуючими властивостями.При внутрішньом’язовому введенні діє седативно без застосування наркозу.

Вид тварин Свині.

Показання до застосування: Застосовується для профілактики та лікування свиноматок, поросят при агресивності після перегрупування; стресовому стані (транспортування, опорос, оперативне втручання); патологічному напруженні; для премедикації перед застосуванням місцевої або загальної анестезії; підсилення дії анестезії.

Протипоказання: при застосуванні препарату необхідно уникати низької температури приміщення, де утримуються тварини, оскільки можливим є ризик виникнення серцево-судинної недостатності через периферійну вазодилатацію.

Не застосовувати препарат для свиней на забій менше ніж за 16 діб до забою.

Побічна дія Немає даних.

Особливі застереження при використанні: Застосовувати препарат внутрішньом’язово, введенням у ділянку шиї за вухом. Для введення препарату використовують голку для підшкірних ін’єкцій. Голку вводять у ділянку за вухом перпендикулярно до поверхні шкіри. Якщо існує ризик введення розчину в жирову тканину, необхідно застосовувати коротку голку та вводити препарат повільно. Після застосування препарату необхідно утримувати тварину в тихому приміщенні та забезпечити спокій після ін’єкції.

Використання під час вагітності, лактації Без особливостей.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії Уникати змішування в одному шприці з іншими препаратами.

Дози і способи введення тваринам різного віку: препарат застосовують внутрішньом’язово у ділянку шиї за вухом. Для попередження та контролю агресивності у поросят після перегрупування та свиней на відгодівлі застосовують 1 мл препарату на 20 кг маси тіла.

Період виведення (каренції): забій тварин на м’ясо, що призначено для споживання в їжу людям, дозволяється через 16 діб після застосування препарату. До зазначеного терміну продукцію утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, відповідно до висновку лікаря ветеринарної медицини.

Термін придатності 36 місяців. 1 місяць після першого відбору із флакону.

Особливі заходи зберіганняСухе захищене від світла, недоступне для дітей та домашніх тварин, місце в упакуванні виробника при температурі від 15 до 30°С.

Природа і склад контейнера первинного пакуванняСкляні безбарвні флакони по 100 мл.

Інформація про продукт