Elanco – провідна науково-дослідна компанія, основною діяльністю якої є розробка і виробництво якісних препаратів, що поліпшують здоров’я і продуктивність тварин в більш ніж 75 країнах світу.

Cj Corporation – південнокорейський холдинг, що спеціалізується на виробництві продовольчих товарів, фармацевтиці та біотехнології. Є одним з світових лідерів за об’ємами синтезу органічних амінокислот.

DSM – вітаміни, ферменти.

LCB Food Safety -рішення у сфері експертизи та гігиєни для тваринницьких підприємств.

Synthèse Elevage -характеризується якісним аспектом що спеціалізується на разробці іноваційних рішень для гігієни та годівлі сільськогосподарських тварин. На ринку України компанія представлена дезінфікуючим засібом Спектроген, що має активну протимікробну дію по відношенню до грамнегативних та грампозитивних бактерій (Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Proteus hauseri, Salmonella typhimurium, Salmonella enteritidis, Salmonella senftenberg, Listeria monocytogenes та інші), віруцидну дію (бичачий ентеровірус (ЕСВО), хвороба Ньюкасла, пташиний грип (H5N1), качиний парвовірус, репродуктивно-респіраторний синдром свиней (РРСС), африканська чума свиней (АЧС), вірус ЕДС, цирковірус свиней, вірус міксоматозу) та фунгіцидну дію (Candida albicans, Aspergillus niger, Aspergillus fumigatus та інші).

Lucta – іспанська компанія, заснована в Барселоні в 1949 році, що займається виробництвом ароматів, смаків і кормових добавок.

MSD Animal Health пропонує фахівцям в галузі здоров’я тварин, фермерам та власникам домашніх тварин широкий спектр ветеринарних препаратів, вакцин і рішень з управління охороною здоров’я.

Основною сферою діяльності компанії ТОВ “Європейський Протеїн Україна” є виготовлення високоякісних ферментованих рослинних протеїнів. Продукти компаніії є джерелом легкозасвоюваного протеїну, забезпечують здоровий баланс кишкової мікрофлори та поліпшують імунітет тварин.

ТОВ «Рокитнянське ХПП» надає послуги по прийманню, сушінню, очистці, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур. Має свою Виробничо-технологічну лабораторію для контролю вхідної сировини.