Porcilis PRRS

Назва: Porcilis PRRS (Порціліс РРСС)

Склад: кожна доза вакцини містить не менше ніж 104,0 ТЦД50 живого атенуйованого вірусу РРСС, штам DV.Разом з вакциною постачають стерильний розчинник Ділувак® Форте, до складу якого входять dl-а-токоферолу ацетат – 75 мг/мл; калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфат.

 

Кількість доз вакцини

у флаконі

Необхідний обє’м розчинника, мл
для внутрішньом’язового

введення

для внутрішньошкірного

введення

10 20 2
25 50 5
50 100 10
100 200 20

Дозування:вакцину вводять у об’ємі 2 мл внутрішньом’язово за вухом або у об’ємі 0,2 мл внутрішньошкірно за вухом або у ділянці лопатки.

Фармацевтична форма: вакцина-ліофілізат, розчинник-емульсія.

Показання до застосування: вакцину застосовують з метою профілактики репродуктивно-респіраторного синдрому свиней.

Протипоказання: Не вакцинувати хворих тварин.

Застереження при застосуванні: розчиняти вакцину розчинником Ділувак® Форте або вакциною Porcilis M. Hyo.

Спосіб застосування та дози: спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які застосовують ВІП Під час роботи з вакциною необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами. У випадку ін’єкції препарату людині звернутися до лікаря, показавши йому листівку-вкладку або етикетку вакцини.

Термін придатності: вакцину (ліофілізат) зберігають 24 місяці в сухому темному місці при температурі +2+8°С. Розчинник в скляних флаконах -4 роки; у ПЕТ-флаконах-21 місяць.

 Умови зберігання і транспортування: вакцину зберігають у сухому темному місці при температурі +2+8°С. Розчинник – при температурі не вище 25 °С. Спільну упаковку вакцина+розчинник зберігають при температурі +2+8°С в сухому темному місці.

Інформація про продукт