Рогсіlis  Раrvo

Назва: Porcilis Parvo (Порциліс Парво) вакцина інактивована проти парвовірусної інфекції свиней

Склад: Кожна доза вакцини (2 мл) містить активний компонент: парвовірус свиней, штам 014, вирощений на культурі клітин, інактивований В-пропіолактоном не менше ніж 9 1оg2 в РЗГА. Вакцина містить залишки формальдегіду як консерванту та сліди антибіотиків.

Фармацевтична форма: емульсія.

Показання до застосування: для імунізації свиноматок та ремонтних свинок з метою захисту ембріонів від парвовірусної інфекції.

Протипоказання: не вакцинувати хворих свиней.

Застереження при застосуванні: вакцинувати тільки здорових свиней. Перед використанням нагріти вакцину до кімнатної температури (15-25) °С та добре струсити. Використовувати стерильне обладнання, запобігати контакту вакцини із дезінфектантами.

Спосіб застосування та дози: одну дозу (2 мл) вводять шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції, у ділянці шиї за вушною раковиною.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП: необхідно дотримуватись правил роботи із ветеринарними препаратами. У разі випадкового самовведення вакцини звернутися до лікаря і пред’явити цю листівку-вкладку.

Термін придатності: 24 місяці. Після відкриття використати протягом 10-ти годин.

Умови зберігання і транспортування: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2°С до 8°С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт