Nobilis Rismavac

Назва: Нобіліс® Рісмавак (вакцина жива проти хвороби Марека птиці)

 Склад: кожна доза вакцини (0,2 мл) містить: живий вірус хвороби Марека, штамCVI988 >3,0log10TCID50в клітинно-асоційованій формі суспендованих клітинSPFкурячих ембріональних фібробластів. Вакцина також містить стабілізатори (сироватка теляти, диметилсульфоксид) та сліди антибіотиків. Також додається окремо упакований стерильний розріджувач. Вакцина міститься в контейнері з рідким азотом.

Фармацевтична форма: заморожена суспензія блідо-рожевого кольору, стерильний розріджувач – прозора рідина світло-рожевого кольору.

Спосіб застосування та дози: 1-денним курчатам вакцину по 0,2 мл уводять підшкірно у ділянку шиї або внутрішньом’язово у стегно.

Упаковка: ампули із гідролітичного скла тип І з вакцинною суспензією по 1000 доз 1 2000 доз у сосуді Дьюара з рідким азотом. Стерильний розріджувач – флакони по 200 см3 і по 400 см3.

Умови зберігання і транспортування: зберігати вакцину у рідкому азоті при температурі мінус 196 °С, розчинник- при температурі від 2°С до 25 °С. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт