Nobilis® IBmulti+ND+EDS

Назва:  Нобіліс® IBmulti+ND+EDS, – вакцина інактивована проти інфекційного
бронхіту, ньюкаслської хвороби та синдрому зниження несучості птиці.

Якісний і кількісний склад Кожна доза (0,5 мл) вакцини містить  Активнодіючі речовини (інактивовані віруси): вірус інфекційного бронхіту (IBV), штам М 41 вірус інфекційного бронхіту (IBV), штам D274 вірус ньюкаслської хвороби (NDV), штам Clone 30 вірус синдрому зниження несучості (EDSV), штам ВСІ4 Допоміжні речовини: ад’ювант – рідкий парафін інактивант – формальдегід

Імунобіологічні властивості: Створення довготривалого імунітету проти інфекційного бронхіту типу Массачусетс та варіантних серотипів D207/D274, ньюкаслської хвороби та синдрому зниження несучості. Тривалість імунітету після вакцинації у птиці утворюється на весь період несучості, у випадку, якщо раніше птиця була вакцинована живими вакцинами проти інфекційного бронхіту та ньюкаслської хвороби.

Вид тварин: Кури.

Показання до застосування: Вакцина призначена для активної імунізації несучок та батьківського поголів’я курей для захисту проти інфекційного бронхіту типу Массачусетс та варіантних серотипів D207/D274, ньюкаслської хвороби та синдрому зниження несучості.

Особливі застереження при використанні: Перед використанням флакон з вакциною струсити та довести до температури 15-25°С. Для вакцинації використовувати стерильні інструменти. Відкритий флакон використати протягом трьох годин. Не застосовувати для введння вакцини обладнання з гумовими частинами.

Дози і способи введення тваринам різного віку: кожній птиці необхідно ввести 0,5 мл вакцини внутрішньом’язово у грудний м’яз, стегно або підшкірно у нижню ділянку шиї.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти): при передозуванні подвійною дозою симптоми відсутні. Іноді можливий незначний набряк на місці ін’єкції, який швидко минає.

Спеціальні застереження Вакцинувати лише здорову птицю.

Період виведення (карекції): нуль днів.

Основні форми несумісності Не змішувати з іншими ветеринарними засобами.

Термін придатності

24 місяці. Після відкриття флакону вакцину зберігають до трьох годин.

Особливі застереження щодо зберігання

Зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати!

Пакування: Флакони зі скла типу II (за Європейською Фармакопеєю) або з поліетилену терефталату на 250 мл (500 доз) або 500 мл (1000 доз). Флакон закритий пробкою з нітрилової гуми та алюмінієвим ковпачком. Флакони можуть пакуватися у картонні коробки по 1 або 12 флаконів у кожній.

Інформація про продукт