Nobilis® Coryza

Назва: Нобіліс'” Coryza, Nobilis®Coryza – вакцина інактивована проти гемофільозу птиці.

Склад: Активнодіючі речовини – інактивовані бактерії та допоміжні речовини: ад’ювант – очищений сапонін – 500 мкг. Інактиванти – тіомерсал (< 0,02 %) і EDTA (< 0,07 %).

Фармацевтична форма: суспензія

Імунобіологічні властивості: Нобіліс “Coryza забезпечує утворення активного специфічного імунітету проти гемофільозу птиці, спричиненого Avibacterium paragallinarum серотипів А, В, С. Для забезпечення тривалого специфічного напруженого імунітету (не менше 52 тижнів після введення), активнодіючі компоненти у складі вакцини вводяться в очищеному сапоніновому ад’юванті.

Вид тварин: кури.

Показання до застосування: вакцина призначена для активної імунізації курей віком 10-12-тижнів проти гемофільозу.

Протипоказання: Вакцинувати лише здорових курей. Не застосовувати в період яйцекладки.

Застереження при застосуванні: довести до температури 15-25°С. Перед використанням та протягом використання флакон з вакциною флакон періодично добре струшувати. Для вакцинації використовувати стерильні інструменти.

Взаємодія з іншими засобами: не змішувати з іншими препаратами. Не застосовувати інших системних засобів під час вакцинації. Особливі вказівки під час несучості Не застосовувати.

Спосіб застосування та дози: кожній птиці необхідно ввести 0,25 мл вакцини внутрішньом’язово у грудний м’яз або стегно.

Програма вакцинації: Нобіліс ” Coryza застосовують птиці 10-12-тижневого віку, ревакцинацію проводять за декілька тижнів до початку яйцекладки. Інтервал між введеннями повинен складати не менше 4 тижнів.

Побічні ефекти: Можливий незначний набряк у місці введення, який швидко минає.

Період виведення (каренції) 21 день.

Інформація про продукт