Nobilis AE+ POX

Назва: Нобіліс ® ПЕ+Покс (Вакцина жива ліофілізована проти енцефаломієліту та віспи птиці)

Склад:кожна доза містить вірусу енцефаломієліту, штам Calnek 1143 >2,5 log10 EID50 та вірусу віспи, штам Gibbs > 2,8 log10 EID50, вирощених на SPF курячих ембріонах. Вакцина також містить стабілізатори і гентаміцин. Вакцина складається з двох компонентів. Одна флакон з вакциною, другий з стерильним розчинником Унісолв (Unisolve).

 Фармацевтична форма:вакцина у формі ліофілізату, з доданим розчинником.

Спосіб застосування та дози:щеплення проводити методом проколу перетинки крила (“Wing–web”) за допомогою спеціального аплікатора, із розрахунку 1 доза (0,013 мл) вакцини (вірус енцефаломієліту >2,5 log10 EID50 та вірусу віспи >2,8 log10 EID50) на 1 птицю. Щеплення проводити методом проколу перетинки крила знизу так, щоб не потрапити в опірену частину крила.

Упаковка: флакони по 1000 доз вакцини, також додається розчинник Унісолв (Unisolve) у скляних флаконах по 13 мл.У картонну коробку додається пластиковий перехідник для розведення вакцини та засіб – аплікатор для введення вакцини методом “wing-web» у вигляді подвійної металевої голки з пластиковою ручкою.

Умови зберігання і транспортування:в темному місці недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, при температурі від 2°С до 8°С. Не заморожувати!

Інформація про продукт