M+PAC 

Назва: М+РАС  (М+ПАК) вакцина інактивована длч профілактики ензоотичної пневмонії свиней

Склад: Кожна доза вакцини (1 см3) містить: активнодіючі компоненти:Mycoplasma hyopneumoniae інактивована, штам АТСС #25934   > 1,47 RPU; Допоміжні речовини: олія мінеральна 0,134 см3; алюмінію гідроксид 1,0мг; тіомерсал 0,10мг; наповнювач до 1,0см3; інактивант-брометиленімін.

Фармацевтична форма: емульсія.

Показання до застосування: застосовується для активної імунізації свиней на відгодівлі проти Mycoplasma hyopneumoniae, і знижує інтенсивність та частоту ураження легень мри ензоотичній пневмонії у свиней.

Протипоказання: не вакцинувати хворих тварин.

Застереження при використанні: вакцинувати лише клінічно здорових свиней.

Дози і способи введення: тваринам різного віку: вакцина вводиться внутрішньом’язово. Оптимальним місцем введення є ділянка шиї за вухом. Програма вакцинації: схема однократної вакцинації: вакцинують свиней з 3-тижневого віку у дозі 2 см3. Схема двократної вакцинації: вакцинують поросят з 7-денного віку двократно з інтервалом 14-28 діб у дозі 1 см3.Перед відбором вакцини в шприц флакон добре струшують. Наявність материнських антитіл не впливає на ефективність вакцинації.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі вводять засоби захисту тваринам: оскільки препарат містить мінеральну олію, випадкове введення вакцини людині призводить до виразної місцевої запальної реакції. При введенні вакцини людині негайно звернутись до лікаря, передавши йому упаковку препарату або листівку-вкладку.

Термін придатності: 24 місяці. Розкритий флакон використати впродовж 8-й годин.

Особливі застереження щодо зберігання: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2 до 8°С. Не заморожувати.

інформація про продукт