Фінадин

Назва: Фінандін (Finandyne) прозорий безбарвний або жовтуватого кольору розчин.

Склад: у 1 мл препарату містить діючу речовину: флуніксину меглумін 83,0 мг (еквівалентно 50,0 мг флуніксину). Допоміжні речовини: пропіленгліколь, діетаноламін, фенол, динатрію едетат, натрію формальдегідсульфоксилат, кислота хлористоводнева, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості: Нестероїдний протизапальний і протиревматичний препарат. Флуніксин у формі меглумінової солі є нестероїдним протизапальним засобом.

Застосування: Застосовують як протизапальний, знеболювальний і жарознижувальний засіб для комплексного лікування великої рогатої худоби, коней і свиней при гострому перебігу запальних процесів і больовому синдромі. Фінадин застосовують для комплексного лікування свиней при захворюваннях органів дихання і синдромі ММА (метрит-мастит-агалактія), зниження больового синдрому у післяопераційний період (після кастрації).

 Дозування: свиням препарат уводять внутрішньом’язово у дозі: 1 мл препарату на 45 кг маси тіла один раз на добу впродовж трьох діб, за потреби, у комбінації з антибіотико- або регідратаційною терапією. Максимальний об’єм одного введення не повинен перевищувати 5 мл.

Протипоказання: не застосовувати тваринам із захворюваннями серця, печінки та нирок. Не застосовувати тваринам із ризиком кровотечі у травному каналі, за порушень гемостазу. Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату. Не застосовувати коровам протягом 48 годин до очікуваного отелення.

Побічна дія: серед можливих побічних проявів — подразнення слизової оболонки травного каналу, утворення виразок. Можливе ураження нирок при застосуванні препарату тваринам у стані дегідратації та гіповолемії.

Лікування : фінадином- слід проводити у комплексі з етіотропною терапією. Не перевищувати рекомендовані дози препарату.

Взаємодія з іншими засобами: не змішувати з іншими ветеринарними засобами.

Не застосовувати одночасно з глюкокортикоїдами, іншими нестероїдними протизапальними препаратами та антикоагулянтами. Уникати одночасного застосування з нефротоксичними препаратами.

Період виведення (каренцїї) Велика рогата худоба: м’ясо і субпродукти — 4 доби, молоко — 24 години. Коні: м’ясо і субпродукти — 1 доба. Не застосовувати кобилам, молоко яких використовують у харчовій промисловості. Свині: м’ясо і субпродукти — 18 діб.

Зберігання:сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2° до 25 °С. Не заморожувати! Термін придатності — 36 місяців. Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати впродовж 28 діб.Для застосування у ветеринарній медицині!

Інформація про продукт