Denagard 80%

Назва : Денагард 80% (антибактеріальний ветеринарний препарат для системного застосування

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину:Тіамуліну гідроген фумарат – 800 мг.Допоміжні речовини: желатин.

Фармацевтична форма: Порошок для перорального застосування.

Фармакологічні властивості: Тіамулін – напівсинтетичний антибіотик, який належить до групи плевромутиліну. Антибіотик володіє бактеріостатичною дією, гальмуючи синтез білка у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Brachyspiru innucens, Brachyspira pilosicoli, Leptospira spp., Clostridium perfringens, Streptococcus spp., Staphyloccocus spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Pasteurella multocida, Actinomyces pyogenes, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae, Haemophilus spp., Bacteroides spp., Campylobacter coli, Lawsonia intracellularis), а також хламідій та мікоплазм {Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, M. hyorhinis. M. bovis та інші).

Вид тварин: Свині.

Показання до застосування: Лікування свиней, хворих на дизентерію, коліт, ілеїт, ензоотичну пневмонію, що спричинені мікроорганізмами ( Brachyspira hyodysenteriae, Brachyspira pilosicoli, Lawsonia intracellularis, Mycoplasma hyopneumoniae), чутливими до тіамуліну.

Протипоказання: Підвищена чутливість до тіамуліну. Свиням не застосовувати продукти, які містять монензин, наразин чи саііноміцин щонайменше протягом 7 діб до, під час та після лікування тіамуліном. Це може призвести до погіршення стану здоров’я чи навіть смерті.

Особливі застереження при використанні: У разі зниження споживання корму для досягнення терапевтичної дози препарату доцільно збільшити рівні додавання його до корму. При гострих випадках та у разі серйозного захворювання у тварин, що супроводжується зниженням споживання корму, слід застосувати препарат у підходящій лікарській формі, такій як ін’єкції або розчин для перорального застосування.

Застосування під час вагітності, лактації, несучості: Тіамулін можна застосовувати під час вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Препарат заборонено застосовувати одночасно із саліномішшом, монензином, наразином. На етикетці упаковки кормової добавки повинна міститись інформація про неможливість використання тіамуліну з кормом, який містить вищевказані продукти.

Дози і способи введення тваринам різного віку: Перорально з кормом. При розрахунках для отримання необхідної дози і кратності додавання необхідно застосовувати таку формулу: Кількість препарату (ppm або мг/кг корму) = доза препарату (мг/кг маси тіла) х маса тіла тварини (кг/середньодобове споживання корму (кг) (більш днтально у листі вкладці)

Період виведення (каренції): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 6 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Фармацевтичні особливості: Форми несумісності: Не застосовувати одночасно з монензином, саліноміцином, наразином.

Термін придатності: Термін зберігання кінцевого продукту – 3 роки. Термін придатності після першого відкриття первинної упаковки – 12 тижнів.

Природа і склад контейнера первинного пакування: Поліетиленова бочка по 25 кг. Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками: Згідно з місцевими вимогами по знешкодженню невикористаних препаратів.

інформація про продукт