Denagard 10%

Назва: Денагард® 10% порошок (антибактеріальний ветеринарний препарат для системного застосування)

Склад: 1 г препарату містить діючу речовину:Тіамулін гідроген фуморат – 100 мг.Допоміжні речовини: желатин, кукурудзяний крохмаль.

Фармацевтична форма: Водонерозчинний порошок для перорального застосування.

Фармакологічні властивості: Тіамулін – напівсинтетичний антибіотик, який належить до групи плевромутиліну. Антибіотик володіє бактеріостатичною дією, гальмуючи синтез білка у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Brachyspira innocens, Brachyspira pilosicoli, Leptospira spp., Clostridium perfringens, Streptococcus spp.. Staphyloccocus spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Pasteurella multocida, Actinomyces pyogenes, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae, Haemophilus spp., Bacteroides spp., Campylobacter coli, Lawsonia intracellularis), а також хламідій та мікоплазм (Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, M. hyorhinis, M. bovis та інші).

Клінічні особливості:Вид тварин: Свині.

Показання до застосування: Лікування тварин, хворих на дизентерію, а також при захворюваннях органів дихання (комплекс респіраторних захворювань (КРЗ), плевропневмонія), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну.

Протипоказання: Підвищена чутливість до тіамуліну. Свиням не застосовувати продукти, які містять монензин, наразин чи саліношцин щонайменше протягом 7 діб до, під час та після лікування тіамуліном. Це може призвести до погіршення стану здоров’я чи навіть смерті.

Побічна дія: У деяких випадках після застосування тіамуліну в свиней на шкірі може з’явитися еритема чи легкий набряк.

Особливі застереження при використанні: Немає.

Застосування під час вагітності, лактації, несучості: Тіамулін можна застосовувати під час вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Препарат заборонено застосовувати одночасно із саліноміцином, монензином, наразином. На етикетці упаковки кормової добавки повинна міститись інформація про неможливість використання тіамуліну з кормом, який містить вищевказані продукти.

Дози і способи введення тваринам різного віку: Перорально з кормом у дозі 6 – 8 мг тіамуліну на кг маси тіла протягом 5 діб, та додатково вздовж 2 діб після зникнення симптомів захворювання. Оптимальна доза становить 1 – 1,5 кг Denagard® 10% порошку на 1 тонну корму.

Період виведення (каренції): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 4 доби після останньою застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу: Під час змішування уникати контакту зі слизовою чи шкірою з метою уникнення подразнення. При попаданні на шкіру чи слизову, промити водою. У випадку попадання препарату всередину організму, негайно звернутись по лікарську допомогу. Особам з підвищеною чутливістю до тіамуліну слід застосовувати препарат з особливою обережністю.

Форми несумісності: Не застосовувати одночасно з монензином, саліноміцином, наразином.

Термін зберігання кінцевого продукту: 60 місяців.

Термін придатності після першого відкриття первинної упаковки: 12 тижнів.

Термін зберігання у гранульованому кормі: 8 тижнів

Особливі заходи зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15 до 25 °С.

Природа і склад контейнера первинного пакування: Мішки, виготовлені з ламінованого паперу з внутрішнім шаром поліетилену по 1, 5 та 25 кг

інформація про продукт