AGITA

Назва препарату: Агіта (інсектицид призначений для боротьби з мухами в тваринницьких приміщеннях, а також у громадських місцях і на складах.)

Склад: 100 г препарату містять:Тіаметоксам – 10,0 г,Трикозен – 0,05 г,Тенсопол – 1,5 г,Лактозу – 10,0 г,Лігносульфонову кислоту етоксілат натрієву сіль – 0,5 г,Цукор кристалічний до 100 г

Фармацевтична форма: Водорозчинні гранули.

Фармакологічні властивості: Препарати для дезінфекції тваринницьких приміщень, обладнання. Препарат містить 10% тіаметоксаму – сполуку, що належить до групи  еонікотиноїдів, і 0,05% трикозену – феромон, що приваблює мух. Тіаметоксам взаємодіє як антагоніст із рецепторними білками нікотинових цетилхолінових рецепторів на постсинаптичній мембрані нервових клітин, що, в кінцевому результаті, призводить до смерті мух. Активна речовина виявляє токсичну дію як при потраплянні всередину, так і при контакті із зовнішніми покривами (речовина проникає через поверхню тіла комахи).

Показании до застосування: Даний Препарат застосовують в місцях скупчення комах, наприклад, таких як теплі стіни, стіни із сонячного боку, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо.

Особливі застереження при використанні: Не застосовувати в присутності тварин та птиці. На час проведення обробки, приміщення слід звільнити від тварин.

Дози і способи введення тваринам різного віку ( спосіб використання, концентрації, норми витрат, експозиція): Препарат застосовують у вигляді розчину для нанесення на поверхні або обприскування поверхонь.

Термін дії: 4 – 6 тижнів

Період виведення (каренції): Не стосується.

Форми несумісності: Не встановлені.

Термін придатності: 5 років.

Природа і склад контейнера первинного упакування: Пластикові контейнери, що містять 100 та 400 г продукту.

Інформація про продукт