Зупрево 4%

Назва: Зупрево-4% (Zuprevo-4%) розчин жовтувато-білого або бежевого кольору. (розчин для ін’єкцій)

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: тілдіпірозин – 40 мг.

Допоміжні речовини: кислота цитратна моногідрат, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій.

Фармакологічні властивості: тілдіпірозин – 16-членний напівсинтетичний антибіотик групи макролідів. Він відрізняється від багатьох інших макролідів тривалістю дії, що після одноразового введення становить 17 діб.

Застосування: лікування свиней при захворюваннях органів дихання (SRD), спричинених мікрорганізмами (Actinobacillus plewopneumoniae, Pasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica і Haemophilus parasuis), чутливими до тілдіпірозину.

Дозування: внутрішньом’язово у дозі 4 мг тілдіпірозину на 1 кг маси тіла (що еквівалентно 1 мл препарату на 10 кг маси тіла тварини) одноразово. Об’єм ін’єкції не повинен перевищувати 5 мл! Гумову пробку флакона можна безпечно проколювати до 20 разів. Також можна використовувати шприц на декілька доз препарату. Для забезпечення правильного дозування і уникнення заниження дози, потрібно якомога точніше визначити масу тварини.

Протипоказання: не застосовувати тваринам з підвищеної чутливістю до макролідів або будь-якого компоненту препарату. Не вводити внутрішньовенно.

Застереження: Рекомендується застосовувати препарат, грунтуючись на результатах тесту на чутливість мікрофлори до його дії. Рекомендується лікувати тварин на ранніх стадіях захворювання і оцінювати реакцію на лікування протягом 48 годин після ін’єкції. Якщо клінічні ознаки захворювання органів дихання зберігаються або наростають, або має місце рецидив, антибіотик змінюють на інший, і лікування повинно тривати до повної ліквідації клінічних ознак.

Період коренції: забій тварин на м’ясо дозволяється через 9 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини

Форма випуску: флакони з жовтого скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 20. 50, 100 і 250 мл. Вторинне упакування – картонні коробки.

Зберігання: Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 2° до 25°С.

Термін придатності: 24 місяці.

Інформація про продукт