Spectragen

Назва: Спектраген

Склад: 1 л препарату містить діючі речовини (%): глютар альдегід    –           16,11;

бензалконію хлорид (Сі2-Сіб)                                 –   18,96;

дидецилдиметиламонію хлорид                            – 6,63.

Допоміжні речовини: фосфорна кислота, ароматизатор, барвник.

Фармакологічні властивості: дезінфікуючий засіб має активну протимікробну дію по відношенню до грамнегативних та грампозитивних бактерій (,Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Proteus hauseri, Salmonella typhimurium, Salmonella enteritidis, Salmonella senftenberg, Listeria monocytogenes та інші), віруцидну дію (бичачий ентеровірус (ЕСВО), хвороба Ньюкасла, пташиний грип (H5N1), качиний парвовірус, репродуктивно-респіраторний синдром свиней (РРСС), африканська чума свиней (АЧС), вірус ЕДС, цирковірус свиней, вірус міксоматозу) та фунгіцидну дію (Candida albicans, Aspergillus niger, Aspergillus fumigatus та інші).

Вид тварин: безпосередньо не стосується.

Показання до застосування: препарат застосовують для профілактичної та вимушеної дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, забійних та м’ясопереробних цехів, кормокухонь, а також тари для зберігання та перевезення кормів, ветпунктів, транспортних засобів, які використовуються для перевезення тварин і сировини тваринного походження та інших об’єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, для заповнення дезбар’єрів.

Особливі застереження при використанні: не застосовувати в присутності тварин та птиці.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.

Дезінфекцію проводять після ретельної механічної та санітарної очистки поверхонь об’єктів знезараження.

Форми несумісності (основні): не сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, концентрованими розчинами хлору, окисниками.

Термін придатності: 2 роки. Термін зберігання робочих розчинів – 3 доби при умові зберігання в закритій ємності. Каністри з поліетилену високої щільності (КЮРЕ) місткістю ,5, 10, 20 л та діжки 60, 200

désinfection 2019 ukraine ok

Інформація про продукт