Регумат

Назва: Регумат (Regumat) (розчин для перорального застосування) прозорий жовтуватий олійний розчин для перорального введення.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: альтреногест – 4 мг.Допоміжні речовини: бутилгідроксианізол – 0,07 мг; бутилгідрокситолуол – 0,07 мг; олія соєва – до 1 мл.

Фармакологічні властивості: АТС vet – ветеринарні препарати на основі статевих гормонів, модулятори репродуктивної функції. Регумат™ застосовується для отримання однорідних груп самок з прогнозованою датою злучки і/або штучного осіменіння. Це полегшує введення молодих свинок в групи основних (племінних) свиноматок, а також синхронізує перший еструс у свиней після відлучення поросят.

Застосування: застосовується для синхронізації еструсу у ремонтних свинок з метою введення їх в групи основних (племінних) свиноматок, а також синхронізує перший еструс у свиней після відлучення поросят.

Протипоказання:Регумат® не застосовують свиням в період вагітності.

Застереження: слід уважно визначати кількість обробок тварин. При груповому застосуванні слід упевнитися, що препарат вводився кожній свинці (свиноматці) в групі. Не струшувати контейнер перед застосуванням. Застосовувати з обережністю, в рукавичках та спецодязі. Уникати контакту зі шкірою та слизовими оболонками.

У випадку випадкового вживання препарату’ людиною, необхідно одразу звернутися до лікаря, показавши йому упаковку або листівку-вкладку.

Період коренції: забій на м’ясо дозволяється не раніше ніж через 24 години після останнього введення.

Форма випуску: продукт може постачатися у контейнерах двох типів:

1-й тип: алюмінієвий контейнер ємністю 360 мл закупорений обтуратором, поєднаним з пластиковим кільцем і зовнішньою кришкою-ковпачком розміром 45 мм, що закручується. Наповнення контейнеру – 360 мл препарату. 2-й тип: алюмінієвий контейнер ємністю 1 л закупорений обтуратором, пластиковим кільцем і зовнішньою кришкою-ковпачком розміром 45 мм, що Наповнення контейнеру – 1000 мл препарату.

Термін придатності: 36 місяців.

Зберігання: сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 2° до 25°С. Не допускати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання контейнера до 50°С.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Інформація про продукт