Porcilis PCV

Назва: Porcilis PCV (Порциліс PCV)

Склад: кожна доза вакцини (2 мл) містить: активнодіючі компоненти: протективний антиген ORF2 цирковірусу тип 2 з активністю > 4,5 log2 титру антитіл в тесті активності. Ад’ювант: dl-а-токоферолу ацетат 25 мг; мінеральне масло 346 мг. Додаткові речовини: полісорбат 80.

Фармацевтична форма: інактивована вакцина у формі водно-олійної емульсії білого кольору.

Показання до застосування: для активної імунізації свиней з метою зменшення навантаження і розповсюдження цирковірусу тип 2 та попередження проявів цирковірусної інфекції і асоційованих з цирковірусом респіраторних захворювань свиней. Результатом вакцинації є збільшення середньодобових приростів свиней впродовж всього періоду відгодівлі, як результат попередження негативного впливу цирковірусу та асоційованих з цирковірусом захворювань.

Протипоказання: заборонено вакцинувати хворих тварин.

Застереження при застосуванні: Забороняється щеплювати тварин впродовж 7 діб до і після застосування вакцини Порциліс® РСУ. Перед використанням флакони з вакциною підігрівають до кімнатної температури (15-25)°С та ретельно струшують. Щеплюють лише клінічно здорових тварин. Використовують стерильні шприци та голки.

Спосіб застосування та дози: одну дозу (2 мл) вводять шляхом внутрішньом’язової ін’єкції, у ділянку шиї за вушною раковиною.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП: у випадку ін’єкції препарату людині потрібно негайно звернутися до лікаря і показати упаковку та листівку-вкладку.

Термін придатності: 36 місяців. Відкритий флакон із вакциною повинен бути використаний протягом 8 годин.

Форма випуску: ксляний флакон 50 мл(25 доз), 100 мл (50 доз), 200 мл (100 доз)

Умови зберігання і транспортування: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати! Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт