Porcilis PCV ID

Назва: Порциліс® РСУ ГО, Porcilis PCV ID – інактивована субодинична вакцина проти цирковірусної інфекції свиней.

Склад: Кожна доза вакцини (0,2 мл) містить: Активнодіючі компоненти:

протективний антиген (ЖР2 цирковірусу тип 2 з активністю > 1436 ОА в тесті активності.

Адювант: (11-а-токоферолу ацетат 0,6 мг; мінеральна олія (рідкий парафін) 8,3 мг.

Додаткові речовини: полісорбат 80, симетикон, натрію хлорид, калію хлорид, динатрію фосфат дигідрат, калію дигідрофосфат, вода для ін’єкцій – до 0,2 мл.

Вид тварин: Свині.

Показання до застосування Для активної імунізації свиней з метою зменшення навантаження і розповсюдження цирковірусу тип 2 та попередження проявів цирковірусної інфекції і асоційованих з цирковірусом респіраторних захворювань свиней. Результатом вакцинації є збільшення середньодобових приростів свиней впродовж всього періоду відгодівлі, як результат попередження негативного впливу цирковірусу та асоційованих з цирковірусом захворювань.

Затереження: Препарат не можна змішувати з іншими вакцинами та імунобіологічними засобами. Відкритий флакон із вакциною повинен бути використаний протягом 8 годин

Спосіб застосування та дози: Одну дозу (0,2 мл) поросятам віком старше 3 тижнів вводять шляхом внутрішньошкірної ін’єкції.

Період виведення (каренції): Нуль днів.

Термін придатності : 24 місяців.

 Умови зберігання і транспортування: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати! Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Упаковка: Скляний флакон тип 1 (Туре І), що містить 10 або 20 мл, закупорений галогенобутиловим гумовим корком, запресований алюмінієвим ковпачком з кодом, по 1 або 10 флаконів у коробці.

Інформація про продукт