Porcilis Ery+Parvo

 Назва: Porcilis Ery+Parvo (Порциліс Ері+Парво)

Склад: кожна доза вакцини (2 мл) містить: антиген Erysipelothrix rhusiopathiae, штам М2, серотип 2 >1 PPD (захисна доза 1 свині);парвовірус свиней, штам 014, вирощений на тканинній культурі > 9 log2 НІ одиниць. Антигени містяться у водному ад’юванті, що містить dl-a-токоферол.Вакцина також містить 0,05 % формальдегід як інактивант.

Фармацевтична форма: водна емульсія.

Показання: для активної імунізації свиней проти бешихи та парвовірусної інфекції.

Протипоказання: немає.

Застереження при застосуванні: щеплювати лише клінічно здорових тварин. Перед використанням флакони з вакциною ретельно струшують та підігрівають до кімнатної температури (15-25) °С. Для вакцинації використовувати лише стерильні шприци та голки. Вакцину використати впродовж 10-ти годин після розкриття флакона. Мити і дезінфікувати руки й обладнання після вакцинації.

Спосіб застосування та дози: одну дозу (2 мл) вводять шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції у ділянку за вушною раковиною.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Вакцину використати впродовж 10-ти годин після розкриття флакона.

Умови зберігання і транспортування: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2°С до 8°С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.