Porcilis® Ery

Назва: Porcilis® Ery (Порциліс® Ері)

Склад: кожна доза вакцини (2 мл) містить антиген Erysipelotrix rhusiopathiae, штам М2, серотип 2 >1 PPD (захисна доза 1 свині). Антигени містяться у водному ад’юванті, що містить dl-a-токоферол. Вакцина також містить 0,05 % формальдегід як інактиватор.

Фармацевтична форма: водна емульсія.

Показання до застосування: для активної імунізація свиней з метою профілактики бешихи.

Протипоказання: не дозволяється щеплювати хворих тварин.

Застереження при застосуванні: перед використанням флакони з вакциною ретельно струшують та підігрівають до кімнатної температури (15-25) °С. Використовують стерильні шприци та голки.

Спосіб застосування та дози: одну дозу (2 мл) вводять шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції, у ділянку шиї за вушною раковиною.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, які застосовують ВІП: необхідно дотримуватись правил роботи із ветеринарними імунобіологічними препаратами. Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкодження і утилізації

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Після відкриття препарат повинен бути використаний впродовж 10- ти годин.

Умови зберіганим і транспортування: зберігати в сухому, темному місці при температурі від 2°С до 8°С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт