Porcilis APP

Назва: Рогсіlis  АРР (Порциліс АПП) вакцина інактивована проти плевропневмонії свиней

Склад:до антигенного концентрату вакцини входять: – зовнішній мембранний протеїн (ОМР),- токсоїди (детоксикований Арх Ι, Арх ΙΙ, Арх ΙΙΙ). Кожна доза (2 мл) містить 600 мг антигенного концентрату що містить: 50 одиниць Арх Ι, 50 одиниць Арх ΙΙ, 50 одиниць Арх ΙΙΙ, 50 одиниць ОМР в якості активних складових. Вакцина містить ад’ювант та 0,02 % формальдегід в якості консерванту.

Фармацевтична форма: суспензія

Показання до застосування: aктивна імунізація поросят після відлучення з метою контролю плевропневмонії, яка спричинена А. рlеuгорnеumоnіае.

Протипоказання: не вакцинувати свиней з ознаками хвороби.

Застереження при застосуванні: Перед застосуванням вакцину нагрівають до кімнатної температури (15-25) °С. Добре струсити вакцину перед застосуванням. Використовувати тільки стерильний інструмент для вакцинації. Взаємодія з іншими засобами Невідома.

Спосіб застосування та дози: Одну дозу вакцини (2 мл) вводять шляхом глибокої внутрішньом’язової ін’єкції, у ділянці шиї за вушною раковиною. Поросят вакцинують починаючи з 6 тижневого віку (до початку періоду відгодівлі). Ревакцинація. Проводять не раніше ніж через 4 тижні, у віці 10 тижнів. Інтервал між вакцинаціями повинен становити не менше 4-х тижнів.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу, котрі застосовують ВІП. Необхідно дотримуватись правил роботи із ветеринарними препаратами. Продовження додатку 2 до реєстраційного посвідчення № ВА-00129-02-14 від 03.04.2014. Особливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним ВІП, способи його знешкоджений і утилізації

Термін придатності:24 місяці. Після відкриття використати протягом 10-ти годин.

Упаковка: Флакони із гідролітичного скла (тип I), закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 20 мл (10 доз), 50 мл (25 доз), 100 мл (50 доз) та 250 мл (125 доз вакцини).

Умови зберігання і транспортування: зберігати в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт