Nobilis RT+IBmulti+G+ND

Назва Нобіліс® RT+IBmuiti+G+ND, Nobilis(H; RT+IBmulti+G+ND — вакцина інактивована ринотрахеїту, інфекційного бронхіту, хвороби Гамборо та ньюкаслської хвороби курей.

Cклад: кожна доза вакцини (0,5 см ) містить Активнодіючі речовини (інактивовані віруси):

вірус інфекційного ринотрахеїту індиків, штам Butl#8544

вірус інфекційного бронхіту, штам М 41

вірус інфекційного бронхіту, штам 249g

вірус хвороби Гамборо, штам D78

вірус ньюкаслської хвороби, штам Clone ЗО Допоміжні речовини: ад’ювант – рідкий парафін інактивант – формальдегід

Імунобіологічні властивості: вакцина стимулює розвиток активного імунітету у батьківського поголів’я проти інфекційного бронхіту, що спричиняється інфікуванням вірусом інфекційного бронхіту серотипів Массачусетс і 0274/0207, ньюкаслської хвороби, захищає від клінічних проявів ринотрахеїту птиці та забезпечує пасивний імунітет у потомства, отриманого від вакцинованих курей, проти хвороби Гамборо протягом щонайменше чотирьох тижнів. Для пролонгації стимулювання імунітету антигени включені до складу водно-олійної емульсії.

Вид тварин: кури.

Показаний до застосування: вакцина призначена для активної імунізації племінних курей проти інфекційного бронхіту, що спричиняється інфікуванням вірусом інфекційного бронхіту серотипів Массачусетс і В274/В207, ньюкаслської хвороби, для захисту від клінічних проявів ринотрахеїту птиці та створення пасивного імунітет у гютомства вакцинованих курей проти хвороби Гамборо протягом щонайменше перших тижнів життя.

Особливості застереження при використанні: перед використанням вакцина повинна нагрітися до кімнатної температури (15-25 °С). Інтенсивно струсити флакон перед застосуванням та періодично під час застосування. Використовувати лише чисте стерильне обладнання для вакцинації. Використати вміст флакона протягом трьох годин.

Дози і способи введення тваринам різного віку: вакцину вводять внутрішньом’язово в стегно або в грудний м’яз, або підшкірно в нижній частині шиї в дозі 0,5 см3 кожній птиці.

Препарат застосовують племінній птиці віком 14-20 тижнів, проте не пізніше, ніж за чотири тижні до прогнозованої дати яйцекладки.

Період виведення (каренції) нуль днів.

Термін придатності: 24 місяці. Після відкриття флакону вакцину зберігають до трьох годин.

Природа і склад контейнера первинного упакування: Флакони зі скла типу II (за Європейською Фармакопеєю) або з поліетилену терефталату на 500 або 1000 доз. Флакон закритий пробкою з нітрилової гуми та алюмінієвим ковпачком.

Інформація про продукт