Nobilis Рaramyxo

Назва: Нобіліс® ПАРАМІКСО ® ~ вакцина проти параміксовірусної інфекції голубів.

Склад: кожна доза (0,25 см ) містить Активнодіюча речовина: параміксовірус голубів, штам Р201            > 6,8 log2 гемаглютинуючих одиниць в РЗІ А*,  допоміжні речовини: ад’ювант – рідкий парафін; інактивант – формалін.

Імунобіологічні властивості: продукт стимулює розвиток активного імунітету проти параміксовірусної інфекції голубів, викликаної інфікуванням параміксовірусом 1 типу. Формування імунітету: відбувається через чотири тижні після первинної вакцинації. Тривалість імунітету щонайменше 1 рік.

Клінічні особливості: Вид тварин голуби.

Показаним до застосуванні: вакцина призначена для активної імунізації голубів з метою захисту проти клінічних проявів параміксовірусної інфекції, спричиненої інфікуванням параміксовірусом типу 1. У вакцинованих птахів виділення вірусу в навколишнє середовище при інфікуванні суттєво знижене.

Протипоказаним: при застосуванні згідно листізки-вкладки відсутні.

Не вакцинувати протягом чотирьох тижнів від початку парувального сезону.

Дози і способи введеним птиці різного віку: кожному птахові в нижню дорсальну частину шиї підшкірно вводять по 0,25 смл вакцини. Вакцинують голубів з 4-тижневого віку, за 6 тижнів до участі в змаганнях, виставках та парувального сезону. В подальшому вакцинацію проводять щорічно.

Термін придатності: 24 місяці. Після відкриття флакону вакцину використати впродовж трьох годин.

Пакування: контейнер з поліетилену терефталату, закритий пробкою з нітрилової гуми та кодованим алюмінієвим ковпачком на 20 і 50 мл.

Інформація про продукт