Nobilis ILT

Назва : Нобіліс® ІЛТ (вакцина жива ліофілізована проти інфекційного ларинготрахеїту птиці)

 Склад:кожна доза містить щонайменше 2,5 log10 EID50 вірусу інфекційного ларинготрахеїту, штам Serva вирощеного на курячих ембріонах. Вакцина також містить стабілізатори (гліцин, казеїн оброблений панкреатином) та сліди гентаміцину, які використовувалися при виготовленні вакцини. Додається розчинник OCULO NASAL – рідина синього кольору.

 Фармацевтична форма: вакцина у формі ліофілізату та окремо доданий розчинник.

Спосіб застосування та дози:водити одну дозу (одну краплю) на одну птицю інтраокулярно. Первинну вакцинацію проводять у віці 4-6 тижнів, ревакцинацію – у віці 14-16 тижнів.

Упаковка: флакони із гідролітичного скла (тип ІІІ), закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 500, 1000, 2500, 3000, 5000, або 10000 доз вакцини в картонних коробках по 1 або 10 флаконів. Флакони з розчинником OCULO NASAL упаковані окремо в коробки по 1 або 10 флаконів по 1000 або 2500 доз. Коробка з рочинником також містить піпетки-аплікатори та пластикові перехідники для зручності приготування та застосування вакцини.

Умови зберігання і транспортування

Зберігати в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Після розчинення – при кімнатній температурі. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Інформація про продукт