Нобіліс® IB Primo QX

Назва: Нобіліс® IB Primo QX, Nobilis® IB Primo QX – вакцина жива проти інфекційного бронхіту птиці.
Склад: кожна доза містить активнодіючі речовини:живого вірусу інфекційного бронхіту птиці штам D388: ≥ 104 EID50150% ембріональних інфекційних доз.

Фармацевтична форма: вакцина – ліофілізат (сферіон); розчинник – рідина.
Імунітет формується через 3 тижні після введення і триває 8 тижнів.
Вид тварин: кури.
Показання до застосування: застосовується для вакцинації курчат з одноденного віку і старших, з метою стимуляції активного імунітету проти інфекційного бронхіту, спричиненого інфікуванням штамом D388/QX.
Спосіб застосування та дози: вакцину вводять курчатам з одноденного віку спрей-методом або інтраназальним/інтраокулярним методом.
Період виведення (каренції): нуль днів.
Термін придатності вакцина-ліофілізат – 24 місяці. Розчинник – 48 місяців.
Після розчинення використати протягом 2 годин.
Умови зберігання:зберігати в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Розчинник повинен зберігатися при кімнатній температурі (15-25°С). Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.
Упаковка: вакцина-ліофілізат – у контейнерах з ламінованої алюмінієвої фольги, що містить 1000, 5000 або 10000 доз вакцини. Розчинник – пластикові флакони по 35 мл закриті гумовим стопером з алюмінієвим ковпачком. Вторинне упакування – картонні коробки по 10 контейнерів із вакциною та 10 флаконами розчинника (лише для 1000-дозного фасування).

Інформація про продукт