Nobilis® EDS

Назва: Нобіліс® СЗН, Nobilis® EDS – вакцина інактивована проти синдрому зниження несучості птиці.

Склад: Одна доза (0,5 мл) містить інактивований вірус синдрому зниження несучості, штам ВСІ4, що індукує > 6,5 log2 гемаглютинуючих одиниць у РЗГА. Допоміжні речовини: формальдегід не більше 0,05 %.

Показання до застосування: Препарат призначений для активної імунізації несучок проти синдрому зниження несучості ’76.

Особливі застереження при використанні:використовувати стерильні шприци та обладнання. Вакцинувати лише клінічно здорову птицю, віком 16-20 тижнів, але не пізніше, ніж за 4 тижні до початку яйцекладки.

Дози і способи введення тваринам різного віку: вакцину вводять в дозі 0,5 мл на птицю підшкірно у нижню ділянку шиї або внутрішньом’язово у грудний м’яз або стегно. Перед використанням довести температуру вакцини до (15-25) °С і ретельно струсити (періодично струшувати вакцину і під час вакцинації).

Період виведення (каренції): нуль днів

Основні форми несумісності: не змішувати з іншими вакцинами.

Термін придатності : 30 місяців. Відкритий флакон використати впродовж 3-х годин.

Особливі застереження щодо зберігання: зберігати при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці.

Природа і склад контейнера первинного пакування: флакони зі скла (тип II) або поліетилену терефталату (РЕТ), закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 500 мл, що відповідає 1000 доз вакцини.

Інформація про продукт