Nobilis CAV P 4

Нобіліс® КАВ П4 (вакцина жива ліофілізована проти анемії птиці)

Склад: кожна доза містить щонайменше 3 log10 TCID50 живого вірусу інфекційної анемії курей, штам 26Р4, що вирощений на курячих ембріонах. Вакцина також містить стабілізатор та сліди гентаміцину (до 0,2 мкг на дозу, призначену для однієї птиці).

 Фармацевтична форма:вакцина у формі ліофілізату, а також доданий розчинник.

Спосіб застосування та дози: 0,2 мл вакцини вводять внутрішньом’язово або підшкірно (1000 доз вакцини розчинити в 200 мл розчинника “Ділавіа”), а також методом проколу перетинки крила (“Wing-Web”) (1000 доз вакцини розчиняють у 13 мл розчинника “Унісолв”) за допомогою подвійної голки. Голку слід занурювати у вакцину так, щоб заповнилися дві канавки. Перетинку крила проколюють знизу, звертаючи увагу на те, щоб не потрапити в опірену частину крила й не пошкодити м’язи й сплетіння кровоносних судин. Обладнання для вакцинації повинно бути стерильним і не містити слідів миючих засобів та дезінфектантів.

Упаковка: флакони по 500, 1000 доз вакцини, розчинник (100 або 200 мл).

Умови зберігання і транспортування: в темному недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці при температурі від 2°С до 8°С. Розчинник – при кімнатній температурі (нижче 25 °С).

Інформація про продукт