Multibio

Назва:  Мультибіо (суспензія для ін’єкцій) –  суспензия білого кольору.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини:

ампіцилін                                                 – 100,0 мг;

колістин ( у формі сульфату)             – 0,250 MO;

дексаметазон (у формі ацетату)        – 0,226 мг.

Допоміжні речовини: спирт бензиловий, бутилгідроксианізол, олія касторова, пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості: Ампіцилін – антибіотик, що належить до групи напівсинтетичних пеніцилінів. Володіє широким спектром протимікробної дії, в основному, проти грампозитивних мікроорганізмів, але також діє проти ентеробактерій (Coliforms spp., Salmonella spp.) та грамнегативних мікроорганізмів, що спричиняють респіраторні інфекції {Pasteurelia spp., Haemophilus spp., Actinobacillus spp.).

Колістин – антибіотик, який належить до групи поліміксинів. Він володіє протимікробної дією проти грамнегативних бактерій (Pseudomonas aeruginosa, Bordetella bronchiseptica, Acinetobacter spp., E.coli, Salmonella spp., Yersinia enterocolitica, Proteus spp., Citrobacter spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Yersinia spp., Pasteurella spp, Haemophilus spp.).

Дексаметазон проявляє виражену протизапальну та протиалергічну дію, зумовлену пригніченням вивільнення еозинофілами медіаторів запалення.

Застосування:  Лікування великої рогатої худоби та свиней, хворих на мастит, метрит, синдром агалактії у свиноматок, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до ампіциліну та колістину.

Дозування:  Внутрішиьом’язово у дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тіла один раз на добу протягом 3-5 діб. Перед застосуванням флакон ретельно струшують.

Протипоказання:  Підвищена чутливість до колістину та ампіциліну.

Період коренції: Забій тварин на м’ясо дозволяється, відповідно, через 35 (свині) та 42 (велика рогата худоба) доби після останнього введення препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяється через 4 доби після останнього застосування препарату.

Форма випуску: флакони зі скла, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 та 250 мл.

Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10° до 25 °С.

Термін придатності: 2 роки, після відкриття флакону: 28 діб за умов зберігання в сухому, темному місці

Інформація про продукт