Максібан 160

Назва: Максібан® 160 (Maxiban® 160).
Фармацевтична форма: Гранули білого кольору з кремовим відтінком.
Склад: 1 кг (1 000 г) препарату містить діючі речовини:
Наразін – 80 г;
Нікарбазін – 80 г;
Наповнювачі – до 1 кг.
Застосування: Рекомендується для профілактики еймеріозів у курчат – бройлерів, спричинюваних Eimeria necatrix., Е. tenella., Е. acervulina., Е. brunetti., Е. mivati., Е. maxima.
Дозування: Препарат ретельно перемішується з кормом у дозі: Максібан® 160 у кількості 0,5 – 0,625 кг змішується з тонною корму, що забезпечує 40+40 г або 50+50 г наразіна і нікарбазіна на тонну готового корму для бройлерів. Згодовується постійно у раціоні з одноденного віку.
Період виведення (каренція): Бройлери – період виведення відсутній.
Протипокази і спеціальні застереження до застосування: Не згодовувати диким тваринам і іншим видам птиці. Не дозволяється згодовувати коням і іншим непарнокопитим видам тварин корм, який містить наразін. Попадання наразіна в організм коней може призвести до їх загибелі. Не застосовувати птиці у період яйценосності і племінній птиці. Курчата, які отримують наразін, не можуть лікуватися препаратами, які містять тіамулін або тролеандоміцин. Можливі випадки пригнічення.
Спеціальні застереження для осіб, які працюють з цим продуктом: При перемішуванні Максібану® 160 з кормом використовувати захисний одяг, гумові рукавиці і респіратор. У випадку попадання в очі, негайно промити їх водою. Після використання препарату операторам рекомендується мити руки водою з милом.
Зберігання: У сухому темному місці за температури нижче 25°С.
Термін придатності: Максібан® 160 – 1,5 роки (18 місяців). Максібан® 160 змішаний з кормом – 3 місяці.
Виробник готового продукту: Елі Ліллі енд Компані, Клінтон Лабораторіез, США.
Власник реєстраційного посвідчення: Елі Ліллі Реджионал Оперейшенс ГмбХ, Еланко Енімал Хелз, Австрія.

Інформація про продукт