Fumagri HA

Назва:  Фумагрі® НА порошок для дезінфекції димоутворюючий (димова шашка) дрібний порошок біло-бежевого кольору, розсипчастий, борошноподібний, що має злегка їдкий, не різкий запах.

Склад: 1 кг препарату містить діючу речовину:

гідроксиоцтову кислоту 4%. Допоміжні речовини: амонію нітрат, кальцію карбонат, целюлоза, кремнію діоксид аморфний, вода.

Фармакологічні властивості: дезінфікуючий засіб має активну протимікробну дію по відношенню до грамнегативної та грампозитивної мікрофлори, окрім спорульованих форм {Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Salmonella choleraesuis, Proteus vulgaris (hausen), Campylobacter, Listeria monocytogenes та інші), фунгіцидну дію (Aspergillus niger, Candida albicans, Candida pelliculosa, Absidia, Aspergillus versicolor, Eurotium repens, Pénicillium candidum, Aspergillus fumigatus, Cladosporium cladosporoides та інші).

Застосування: препарат застосовується для профілактичної та вимушеної дезінфекції закритих тваринницьких та птахівничих приміщень, інкубаційних яєць (на складах яєць батьківських господарств та в залах прийому на інкубаторі), інкубаторів (інкубаційних і вивідних шаф, приміщень для сортування і вакцинації), транспортних засобів для перевезення добових курчат, кормовиробничих, складських приміщень (на заводах та фермах) для зберігання кормів, а також транспортних цистерн для перевезення кормів.

Протипоказання: препарат не призначений для застосування за присутності тварин і птиці, а також не використовується для профілактичної та вимушеної дезінфекції кормів.

Форма випуску: препарат представлений у металевих банках, готових до використання, що містять цей порошок, а також запалювальний елемент (ґніт з натуральної бавовни).

Залізні банки із запаяною кришкою, що легко відкриваються місткістю 16 г, 40 г, 80 г, 200 г, 400 г, 1000 г; алюмінієві банки із стандартною пластиковою кришкою місткістю 20 г.

Зберігання: зберігати в закритій тарі виробника при температурі від 15°С до 25°С, у сухому, добре вентильованому приміщенні, подалі від займистих і горючих матеріалів, а також від кормів і харчових продуктів. Препарат може витримувати низькі і високі температури (до 35°С-40°С) протягом декількох днів, наприклад під час перевезення.

Термін придатності: препарату у непошкодженому упакуванні – 24 місяці.

Video ultradiffusion application ULTRAD HA EN

Інформація про продукт