ДЕКСАФОРТ®

Назва: Дексафорт (Dexafort) (суспензія для ін’єкцій) суспензія для ін’єкцій білого кольору, без запаху

Склад: 1 мл препарату містить:дексаметазону фенілпроиіонат – 2,67 мг; дексаметазопу натрію фосфат – 1,32 мг. Допоміжні речовини: вода для ін’єкцій, спирт бензиловий, наїрію цитрат, натрію хлорид, трагакант, метилцелюлоза, натрію гідроксид, кислота соляна.

Фармакологічні властивості: АТС vet класифікаційний код QII02 – кортикостероїди для системного застосування. QH02AB02 – Дексаметазон. Дексаметазон – сильнодіючий кортикостероїдний засіб. Максимальна концентрація дексаметазону в плазмі крові у великої рогатої худоби, коней та собак настає через 60 хвилин після внутрішньом’язового введення. Біодоступність після внутрішньом’язового введення становить 100%. Легко проходить через плацентарний бар’єр. Метаболізується в печінці. Виводиться із сечею.

Застосування: Лікування великої рогатої худоби, коней, свиней, собак та котів, хворих на артрити, бурсити, тендовагініти, алергічні дерматити, первинні кегози, ацегонемію, мастити, агалактію, екзему, а також при родовому парезі

Дозування: свині, велика рогата худоба, коні,- внутрішньом’язово у дозі 0,02 мл препарату на 1 кг маси

Собаки, коти – внутрішньом’язово, підшкірно у дозі 0,05 мл препарату 1 кг маси тіла.

Препарат вводиться одноразово. При необхідності ін’єкцію можна повторити через 7 діб.

Протипоказання: не застосовувати при остеопорозах, діабеті, серцевих та ниркових захворювання, вагітності.

Застереження: при інфекційних захворюваннях застосовувати лише у поєднанні з етіогропною (протимікробною або іншою) терапією.

Виключаючи кетоз та індукцію родів, кортикостероїди, як правило, покращують стан, а не лікують, тому необхідно звертати увагу на діагностику основної причини хвороби.

Форма випуску: скляний флакон тип II, закриті галоген-бутиловим корком під алюмінієву обкатку но 50 мл.

Зберігання: сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 15 °С до 25 °С.

Застосування кортикостероїдів на ранніх етапах вагітності може викликати патологію плоду. Застосування на кінцевих етапах вагітності може викликати індукцію родів.

При застосуванні під час лактації можливе незначне зниження молочної продуктивності.

Через можливе зменшення імунної відповіді на вакцинацію, не рекомендується застосовувати Дексафорт у комбінації із вакцинами.

Термін придатності – 24 місяці. Після першого відбору із флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб. за умови зберігання за температури від 2 °С до 8 °С’.

Інформація про продукт