Denagard 10%

Назва: Денагард 10% ін’єкційний (антибактеріальний ветеринарний препарат для системного застосування)

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: Тіамулін гідроген фумарат – 123 мг.  Допоміжні речовини: кунжутова олія.

Фармацевтична форма: Розчин для ін’єкцій .

Фармакологічні властивості:  Тіамулін — напівсинтетичний антибіотик, який належить до групи плевромутиліну. Антибіотик володіє бактеріостатичною дією, гальмуючи синтез білка у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Brachyspira innocens, Brachyspira pilosicoli, Leptospira spp., Clostridium perfringens, Streptococcus spp., Staphyloccocus spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Pasteurella multocida, Actinomyces pyogenes, Actinobacillus spp., Fusobacterium spp., Klebsiella pneumoniae, Haemophilus spp., Bacteroides spp., Campylobacter coli, Lawsonia intracellular is), а також хламідій та мікоплазм (Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyosynoviae, M. hyorhinis, M. bovis та інші).

Вид тварин: Свині.

Показання до застосування: Лікування свиней, хворих на дизентерію, ензоотичну пневмонію, плевропневмонію, артрит, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тіамуліну.

Протипоказання: Підвищена чутливість до тіамуліну. Свиням не застосовувати продукти, які містять монензин, наразин чи саліноміцин щонайменше протягом 7 діб до, під час та після лікування тіамуліном. Це може призвести до погіршення стану здоров’я чи навіть смерті.

Побічна дія: Побічні дії не спостерігались при застосуванні дози, що перевищує втричі рекомендовану. Як і з іншими антибіотиками у свиней в деяких випадках може з’явитись на шкірі еритема чи легкий набряк після застосування тіамуліну. У випадку наявності токсичних ознак, негайно припинити введення препарату та застосувати підтримуюче, симптоматичне лікування.

Особливі застереження при використанні: Оскільки в складі препарату Денагард 10% (розчин для ін’єкцій) входить кунжутова олія, важливо переконатись, що шприц, який використовується, сухий. Суміш олії з водою може спричинити закупорку шприца, що ускладнить введення ін’єкції.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Препарат заборонено застосовувати одночасно із саліноміцином, монензином, наразином.

Спеціальні застереження: cвиням не застосовувати препарати, які містять монензин, наразин чи саліноміцин щонайменше 7 діб до, під час та після лікування тіамуліном. Застосування їх може призвести до погіршення стану здоров’я чи навіть смерті. Побічні дії не спостерігались при застосуванні дози, що перевищує втричі рекомендовану.

Період виведення (каренції): Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форми несумісності: Не застосовувати одночасно з монензином, саліноміцином, наразином.

Термін придатності: 60 місяців з дати виготовлення. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб, при умові зберігання в темному місці при температурі від 10° до 25°С.

Особливі заходи зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15° до 30 °С.

Природа і склад контейнера первинного пакування: Флакони із скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

інформація про продукт