Aviguard

Назва:  Авігард®, Aviguar

Склад: препарат містить активнодіючі компоненти: – суміш культур бактерій-коменсалів мікрофлори сліпої кишки SPF-курчат, зокрема, представників родів Bacteroides, Citrobacter, Clostridia, Escherichia, Enterococcus, Eubacteria, Fusobacteria, Lactobacillus, Propionibacteria, Ruminococcus та Streptococcus spp. Вміст живих бактерій складає не менше 109 клітин/1г пробіотика. Допоміжні речовини: мальтодекстрин.

Фармацев тична форма: порошок-ліофілізат.

Імунобіологічні властивості: препарат забезпечує швидке формування нормальної бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту у молодняка, а також відновлення нормальної мікрофлори кишечнику птиці після обробки протимікробними препаратами.

Вид тварин: кури, індики, фазани і декоративна птиця.

Взаємодія з іншими засобами: не змішувати з іншими препаратами.

Спосіб застосування та дози: препарат вводять спрей-методом, методом випоювання або перорально через зонд.Перед застосуванням порошок розчиняють у чистій питній воді без домішок заліза та хлору.

Спрей-метод:застосовують курчатам 1-денного віку одразу після виводу. Для розпилювання використовують спеціальні генератори, які забезпечують утворення крупнокрапельного спрею. Розпилювач повинен бути корозійностійким і не містити залишків дезінфектантів.

Розчиняють увесь вміст пакета із розрахунку: пакет 25 г на 2000 голів птиці – в 500 мл води; пакет 62,5 г на 5000 голів – у 1,25 л води; пакет 125 г на 10000 голів – у 2,5 л води. Для розпилювання на 1000 голів використовують 250 мл отриманої рідини.

Метод випоювання: пакет відкривають та розчиняють увесь його вміст безпосередньо перед застосуванням. Застосовують молодняку на вирощуванні та дорослій птиці (в тому числі, після обробки протимікробними речовинами). Розчиняють увесь вміст пакета у відповідному об’ємі чистої питної води без домішок заліза та хлору, який птиця споживає протягом 4-8 годин.

Побічні ефекти Немає.

Період виведення (каренції) нуль днів.

Термін придатності:18 місяців. Після розчинення використати увесь вміст одразу.

Умови зберігання і транспортування:зберігати в темному місці при температурі від 2 °С до 8 °С. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для сторонніх осіб, особливо дітей, місці. Зберігати окремо від харчових продуктів та кормів для тварин.

Упаковка:саше з ламінованої поліестер-алюмінієвої фольги по 2000 (25 г), 5000 (62,5 г) і 10000 доз (125 г) із розрахунку обробки 2000, 5000 і 10000 голів птиці відповідно.

Інформація про продукт