Amoksiklav 62,5%

Назва: Aмоксіклав 62,5 % (водорозчинний порошок для перорального застосування)

 Склад: 100 г препарату містить діючі речовини:Амоксицилін (у формі тригідрату) – 50 г, Кислота клавуланова (у формі солей калію) – 12,5 г Допоміжні речовини: безводний цитрат натрію, маннітол.

Фармакологічні властивості: антибактеріальний ветеринарний препарат для системного застосування. Амоксицилін є семісентитичною похідною пеніцилінів. Він належить до групи В-лактамних пеніцилінів широкого спектру дії. Антимікробний спектр дії включає: Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Actynomyces spp., Clostridium spp., Fusiformis spp., E. coli, Klebsiella spp., Shigella spp., Salmonella spp., Proteus spp., Brucella spp., Pasteurella spp..Клавуланова кислота має лише слабку антибактеріальну дію. Вона є сильним інгібітором широкого спектру В-лактамазів, які продукують грамнегативні мікроорганізми, включаючи хромосомно проміжні В-лактамази, продукуючі К. pneumoniae, Proteus spp. та Bacteroides spp. B-лактамази, продуковані Staphylococcus spp., і є чутливими до клавуланової кислоти.

Вид тварин: Свійська птиця (курчата, бройлери, ремонтний молодняк птиці, кури-несучки), свині.

Показання до застосування: Лікування свиней та свійської птиці при захворюваннях травного каналу, органів дихання, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну та клавуланової кислоти.

Протипоказання: Підвищена чутливість до пеніцилінів. Не застосовувати коням, кролям, шиншилам і мурчакам. Не застосовувати тваринам з важкими розладами функції нирок.

Побічна дія: Протягом чотирьох років жодних побічних ефектів не спостерігалось.

Особливі застереження при використанні: Препарат не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам чи іншим дрібним травоїдним тваринам.

Застосування під час вагітності, лактації, несучості: Не застосовувати.Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Пеніциліни (загальні). Пробеніцид, Оксифенбутазон – сповільнює ниркове виведення пеніциліну. Неоміцин – орально введений затримує кишкову абсорбцію пеніциліну. Хлорамфенікол – може стримувати бактерицидну дію пеніциліну.

Дози і способи введення тваринам різного віку: Перорально з питною водою.Свійська птиця (курчата, бройлери, ремонтний молодняк птиці, кури-несучки) у дозі 4 г препарату на 100 кг маси тіла щоденно. Тривалість лікування – 5-7 діб. Кількість Amoksiklav® для денної дози необхідно розраховувати відповідно до загальної ваги птиці, яких лікують.Готувати свіжий розчин безпосередньо перед вживанням. Не давати немедикаментозну воду одночасно з медикаментозною водою.

Спеціальні застереження: Даний лікарський препарат застосовувати лише свиням та птиці.

Період виведення (каренції): Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється відповідно через 2 (птиця) та 3 (свині) діб після останнього введення препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Період каренції для яєць відсутній.

Фармацевтичні особливості: пеніциліни (в загальному) несумісні в розчині з хлорпромазпном, декстрозою, хлоридом натрію, еритроміцином, гентаміцином, канаміцином, гідрокортизоном, лінкоміцином, тетрацикліном, стрептоміцином, поліміксином.

Термін придатності: З роки

Особливі заходи зберіганий: Сухе, темне місце при температурі від 15° до 25 °С. Зберігати в недоступних для дітей місцях. Контейнер добре закрити після використання.

Природа і склад контейнера первинного пакування: Пластикові контейнери з поліетиленовими кришками (LDPE), в середині яких розміщений препарат у поліетиленових (LDPE) мішках по 500 г.

Інформація про продукт