Вітаємо Вас на сайті
ТОВ ТД «Світ-Агро»

 

Торговий дім «Світ-Агро» – це колектив професіоналів, який успішно працює на ринку кормових добавок та ветеринарних препаратів України з 2006 року.

Основними сферами діяльності компанії є:

 1. Продаж сільськогосподарським підприємствам таких товарів як:
 • Кокцидіостатики для курчат бройлерів, ремонтного молодняка курей, індиків, кролів;
 • Амінокислоти для збалансування раціонів свиней та птиці: L-лізин, L-треонін, L-триптофан, L-метіонин, МНА (метіонінгідрокси аналог);
 • Ветеринарні препарати для свиней, птиці, великої рогатої худоби;
 • Підкислювачі на основі органічних кислот з додаванням ефірних масел;
 • Вітамінні та мінеральні бленди та премікси;
 • Ферменти, антиоксиданти, барвники, пробіотики;
 • Кормові добавки для птиці, свиней, великої рогатої худоби;
 • Вакцини для птиці;
 • Препарати для дрібних домашніх тварин.
 1. Закупівля на постійній основі зернових та олійних культур.

Нашi Продукти

Кормові добавки

Свійські тварини

Домашні тварини

Нашi партнери

Elanco – провідна науково-дослідна компанія, основною діяльністю якої є розробка і виробництво якісних препаратів, що поліпшують здоров’я і продуктивність тварин в більш ніж 75 країнах світу.

Cj Corporation – південнокорейський холдинг, що спеціалізується на виробництві продовольчих товарів, фармацевтиці та біотехнології. Є одним з світових лідерів за об’ємами синтезу органічних амінокислот.

DSM – вітаміни, ферменти.

LCB Food Safety – рішення у сфері експертизи та гігиєни для тваринницьких підприємств.

Synthèse Elevage – характеризується якісним аспектом що спеціалізується на разробці іноваційних рішень для гігієни та годівлі сільськогосподарських тварин.

Lucta – іспанська компанія, заснована в Барселоні в 1949 році, що займається виробництвом ароматів, смаків і кормових добавок.

MSD Animal Health пропонує фахівцям в галузі здоров’я тварин, фермерам та власникам домашніх тварин широкий спектр ветеринарних препаратів, вакцин і рішень з управління охороною здоров’я.

Основною сферою діяльності компанії ТОВ “Європейський Протеїн Україна” є виготовлення високоякісних ферментованих рослинних протеїнів. Продукти компаніії є джерелом легкозасвоюваного протеїну, забезпечують здоровий баланс кишкової мікрофлори та поліпшують імунітет тварин.

ТОВ «Рокитнянське ХПП» надає послуги по прийманню, сушінню, очистці, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур. Має свою Виробничо-технологічну лабораторію для контролю вхідної сировини.

Контакти

Tel/Fax
+38 (044) 501-48-37
[email protected]

Адреса
Київ, вулиця Мрії, будинок 23,
ТОВ “ТД “Світ-Агро”

Поштова адреса
м. Київ, 04128, а/с №121,
ТОВ “ТД “Світ-Агро”