ЄПУ500 SPC-F

ЄПУ500 SPC-F – це допоміжний функціональний протеїн на основі HiPro сої. Продукт сприяє росту та підтримує здоров’я кишечника серед всіх видів тварин.

Опис продукту

ЄПУ500 SPC-F – це функціональний соєвий протеїн з пробіотичною та пребіотичною діями. ЄПУ500 SPC-F складається з ферментованого молочнокислими бактеріями HiPro соєвого шроту та відрізняється високим вмістом протеїну.

Протеїн легко засвоюється та має низьку кількість антипоживних факторів (АПФ).

ЄПУ500 SPC-F має амінокислотний профіль найвищої якості.

ЄПУ500 SPC-F містить 6% молочної кислоти. Важливо оптимізувати корм та знизити рівень використання додаткових підкислювачів.

Переваги

ЄПУ500 SPC-F є природним стимулятором росту та стабілізатором роботи кишечника. Продукт легко засвоюється молодими тваринами і має низьку кількість АПФ. ЄПУ500 SPC-F покращує поглинання поживних речовин і мінералів та зменшує виведення з організму азоту та фосфору. ЄПУ500 SPC-F збалансовує кишкову флору та сприяє розвитку молочнокислих бактерій, одночасно пригнічуючи патогенні бактерії.

Нижчі витрати або краща продуктивність?

ЄПУ500 SPC-F здатен замінити більш дорожчі протеїни, наприклад, рибне борошно, картопляний протеїн та продукти переробки сої.

Зв’яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію як підвищити ефективність вирощування з оптимальними витратами.

Задля отримання додаткових переваг ЄПУ500 SPC-F використовують разом з ЄПУ400 RPC-F або EP199.

Інформація про продукт