Саліноміцин 12 %

Назва: Саліноміцин 12 % гранули

Склад: 100 г препарат містять діючу речовину: саліноміцин натрію -12 г.

Фармацевтична форма: Порошок для перорального застосування, мікрогранульований

Фармакологічні властивості: ATCvet QP51, антипротозойні ветеринарні препарати (ОР51АН01, саліноміцин) Саліноміцин, діюча речовина препарату, поліефірний іоноформний антибіотик. Препарат – кокцидіостатик з широким спектром дії. Саліноміцин 12 % гранули – еймеріостатик, при пероральному застосуванні не всмоктується з травного канлу і виявляє свою дію у слизовій та підслизовій оболонках.

Вид тварин: Кури (курчата-бройлери).

Показання до застосування: профілактика та лікування еймеріозу курчат-бройлерів та ремонтного молодняку кур, викликаних еймеріями: Еітегіа tenella, Е. acervulina, Е. maxima, Е. mitis, Е. necatrix.

Протипоказання: не застосовують одночасно з тіамуліном та іншими кокцидіостатиками!

Не застосовують племінній птиці, індикам, качкам, коням та іншим непарнокопитим тваринам, жуйним тваринам!

Не застосовують курям-несучкам!

Особливі застереження при використанні: не залишати або викидати корм із препаратом (саліноміцином) у місця доступні для домашніх або диких тварин.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії: Не застосовувати одночасно з тіамуліном та іншими кокцидіостатиками!

Дози і способи введення тваринам різного віку: препарат Саліноміцин 12 % гранули застосовують птиці з кормом із розрахунку 0,5 кг на одну тонну корму. Курчатам-бройлерам препарат застосовують з першої доби життя та виключають з раціону за 5 діб до забою. Ремонтному молодняку кур препарат застосовують з першої доби життя впродовж 15-16 тижнів вирощування.

Період виведення (каренція): забій курчат-бройлерів на м’ясо дозволяють через 5 діб після останнього застосування препарату. М’ясо птиці забитої до зазначеного терміну можна використати у корм м’ясоїдним тваринам або для виготовлення м’ясо-кісткової муки, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Термін придатності: 2 роки.

Природа і склад контейнера первинного пакування: поліетиленові мішки, запаковані в паперові мішки по 25 кг.

Інформація про продукт