Монтебан 100

Назва: Монтебан® 100 (Monteban® 100).
Фармацевтична форма: Гранули білого кольору з кремовим відтінком.
Склад: 1 кг препарату містить діючу речовину:
Наразін – 100 г;
Наповнювачі – до 1 кг.
Застосування: Рекомендується для профілактики еймеріозів у курчат бройлерів, спричинюваних Eimeria necatrix., Е. tenella., Е. acervulina., Е. brunetti., Е. mivati., Е. maxima.
Дозування: Монтебан® 100 ретельно перемішується з кормом у дозі: 0,6 – 0,7 кг /тонну корму, що забезпечує 60 – 70 г наразіну на тонну готового корму для курчат – бройлерів. Згодовується постійно у раціоні з одноденного віку.
Період виведення (каренція): Курчата бройлери – період виведення відсутній.
Протипокази і спеціальні застереження до застосування: Курчата, які отримують наразін не можуть лікуватися препаратами, які містять тіамулін або тролеандоміцин. Можливі випадки пригнічення. Не згодовувати диким тваринам і іншим видам птиці. Не дозволяється згодовувати коням і іншим непарнокопитим видам тварин корм, який містить наразін. Попадання наразіна в організм коней може призвести до їх загибелі. Не застосовувати птиці у період яйценосності і племінній птиці.
Спеціальні застереження для осіб, які працюють з цим продуктом: При перемішуванні Монтебану® 100 з кормом використовувати захисний одяг, гумові рукавиці і респіратор. У випадку попадання в очі, негайно промити їх водою. Після використання препарату операторам рекомендується мити руки водою з милом.
Зберігання: У сухому темному місці за температури нижче 25°С
Термін придатності: Монтебан® 100 – 2 роки (24 місяці). Монтебан® 100 змішаний з кормом – 3 місяці.
Власник реєстраційного посвідчення: Елі Ліллі Реджионал Оперейшенс ГмбХ, Еланко Енімап Хелз, Австрія.
Виробник готового продукту: Елі Ліллі енд Компані, Клінтон Лабораторіез, США.

Інформація про продукт