Еланкобан 200

Назва: Еланкобан® 200 (Elancoban® 200).
Фармацевтична форма: Гранули білого кольору з кремовим відтінком.
Склад: 1 кг препарату містить:
Активний монензин – 200 г;
Наповнювачі: мінеральна олія (як розпушувач) – 10 – 30 г, рисові висівки (наповнювач) – до 1 кг.
Застосування: Рекомендується для профілактики еймеріозів у бройлерів і ремонтного молодняка курей спричинених Eimeria necatrix., Е tenella., Е acervulina., Е brimetti., Е mivati і Е Maxima; профілактики еймеріозів у індиків, спричинених Е meleagrimitis., Е Adenoides. і Е Gattopavonis.
Дози і спосіб застосування:
Бройлери: Еланкобан® 200 змішують з кормом з розрахунку 0,5 – 0,6 кг на 1 тонну (100 – 125 ppm активного монензину) і згодовують, починаючи з одноденного віку.
Ремонтний молодняк курей: Еланкобан® 200 змішують з кормом з розрахунку 0,5 – 0,6 кг на 1 тонну (100 – 120 ppm активного монензину) і згодовують, починаючи з одноденного віку до 16 тижневого віку.
Індики на відгодівлі: Еланкобан® 200 змішують з кормом з розрахунку 0,3 – 0,5 кг на 1 тонну (60 – 100 ppm активного монензину) і згодовують, починаючи з одноденного віку до 16 тижневого віку.
Період виведення: Кури і індики – 1 доба.
Протипокази і спеціальні застереження: Птицю, яка споживає корм з Еланкобаном® 200 (містить монензин), не можна лікувати препаратами, які містять тіамулін (за 7 днів до і після застосування Еланкобану® 200). Результатом може бути пригнічення і загибель. Еланкобан® 200 не можна змішувати або використовувати одночасно з іншими еймеріостатиками. У індиків, які отримували хлорамфенікол або сульфонаміди, що входили у склад корму з монензином, можлива інтоксикація. Не годувати диких тварин і інших видів птиці. Не дозволяється згодовувати коням та іншим парнокопитим корм, який містить Еланкобан® 200: згодовування його може призвести до загибелі.
Спеціальні застереження для осіб, які працюють з цим препаратом: При роботі з Еланкобаном® 200 (змішування з кормом) використовувати захисний одяг, гумові рукавиці і респіратори. У випадку попадання препарату в очі, негайно промити їх водою. Після використання препарату операторам рекомендується мити руки водою з милом.
Зберігання: Зберігати у сухому місці за температури нижче 25°С
Термін придатності: Еланкобан® 200 – 2 роки (24 місяці). Еланкобан® змішаний з кормом – 3 місяці.
Власник реєстраційного посвідчення: Елі Ліллі Реджионал Оперейшенс ГмбХ, Еланко Енімал Хелз, Австрія.
Виробник готового продукту: Елі Ліллі енд Компані, Клінтон Лабораторіез, США.

Інформація про продукт