Joomla
 
 
 
 
 

Органічні кислоти

Органічні кислоти дозволяють комплексно вирішувати проблеми гігієни в тваринництві, а також знезараження води і сировини, знищення патогенних мікроорганізмів, знижувати захворюваність і відхід тварин, підвищувати конверсію кормів і, в кінцевому рахунку, покращувати товарність і рентабельність сільгоспвиробництва. Препарати на основі органічних кислот (мурашиної, оцтової, молочної, пропіонової, лимонної та ін) абсолютно безпечні у використанні, добре змішуються з кормом і практично не взаємодіють з його компонентами (вітамінами, білками), їх застосування не викликає побічних ефектів і ускладнень. Вони діють на хвороботворні мікроорганізми вибірково шляхом зсуву рН субстрату в сторону зменшення.

Перелік органічних кислот:
Acidomix AFG Поліпшення гігієни, стабілізація мікрофлори шлунково-кишкового тракту, зниження рівню pH, поліпшення засвоєння білка, профілактика та контроль сальмонельозу.
Acidomix AFL Поліпшення гігієни, стабілізація мікрофлори шлунково-кишкового тракту, зниження рівню pH, поліпшення засвоєння білка, профілактика та контроль сальмонельозу.
Acidomix FG Поліпшення гігієни кормів, зниження рівню pH, поліпшення засвоєння білка у поросят, запобігання розвитку умовно-патогенних ентеробактерій, зниження випадків діареї.
AcidPro Зниження дії патогенної мікрофлори на організм тварин і птиці. Покращення споживання корму. Підтримка життєдіяльністі свиней і птиці, підвищення засвоюваністі білків шляхом активації пепсину, створення сприятливих умов для росту корисної мікрофлори.
AcidPro L Зниження дії патогенної мікрофлори на організм тварин і птиці. Стабілізація мікрофлори травного каналу у тварин. Зниження розвитку плісняви у кормах.
AcidPro Plus Зниження дії патогенної мікрофлори на організм тварин і птиці. Покращення процесу травлення та споживання корму. Покращення конверсії корму.
Back to top