Joomla
 
 
 
 
 

Pulmotil® G200pulmotillogo

Назва: Пулмотил® G200 (Pulmotil® G200).
Склад: 1 кг препарату містить діючу речовину Тилмікозин – 200 г.
Допоміжні речовини: борошно качанів кукурудзи.
Застосування: Лікування свиней при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до тилмікозину (Mycoplasma hyopneumoniae, Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae та інші).
Дозування: Перорально з кормом у дозі 200 – 400 г тилмікозину на 1 тонну корму або 1 – 2 кг Пулмотилу® G200 на 1 тонну корму протягом 10 – 21 доби.
Протипоказання: Препарат не застосовують тваринам з підвищеною чутливістю до тилмікозину. Курс лікування не повинен перевищувати 21 добу. Не застосовувати препарат в суміші з кормом, який містить бентоніти або інші алюмосилікати.
Застереження: Забій тварин на м'ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини. Оскільки Пулмотил G200 може викликати появу алергічних реакцій, то людям з відомою гіперчутливістю до тилмікозину слід уникати контакту з продуктом. При змішуванні ветеринарного лікарського препарату та при роботі з лікувальним кормом слід уникати прямого контакту з очима, шкірою та мембранами слизової оболонки. Слід носити захисний одяг: комбінезон, водонепроникні рукавиці та одноразову маску-респіратор, що відповідає Європейському стандарту EN 149, або багаторазовий респіратор, що відповідає Європейському стандарту EN 140, з фільтром відповідно до Європейського стандарту EN 143. При потраплянні продукту на шкіру промийте водою.
Форма випуску: Ламіновані поліетиленові та поліамідні мішки по 10 кг.
Зберігання: Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 10° до 30°С.
Термін придатності: 2 роки. Після відкриття упаковки препарат необхідно використати протягом 3 місяців.
Власник реєстраційного посвідчення: Елі Ліллі Реджіонал Оперейшенс Хелз ГмбХ (Еланко Енімал Хелз), Австрія.
Виробник готового продукту: Елі Ліллі енд Компані Лтд, Спек Оперейшенс, Великобританія.

Back to top